O nás

< Zpět na Úvodní stránku

O nás aneb kdo jsme a co chceme?

Investujeme své nadšení právě do Linuxu. Prodáváme počítače s Linuxem, ale i pomáháme s přechodem z rozšířeného OS Windows na Linux. Ceníme si myšlenky, kterou tzv. svobodný software nese. Budeme rádi, když se nám podaří rozšířit obzory běžným uživatelům počítače a dát jim možnost si vybrat, jaký operační systém jim vyhovuje a jaký se jim líbí.

Bylo nás tři. Ale už jsme jen dva. Na konci léta 2010 nás opustil David Brázdil. Autor prvotní verze našeho webu a taťka mnoha cenných nápadů a myšlenek. Díky ti a hodně zdaru na studiích v Cambridge ;)


↓ historie aneb zlínská kapitola
TIC Zlín

Výhra v soutěži

V roce 2008 podali Roman s „Accim“ přihlášku do soutěže o Nejlepší podnikatelský záměr roku 2008. V dubnu 2009 proběhlo vyhlášení výsledků, přičemž záměr simplixu vyhrál. Nicméně Acci se hned po výhře rozloučil a Roman si našel „Koláče“ a „Mustilla“, aby se naplno pustili do příprav Simplixu.

První sídlo

Díky výhře v podnikatelské soutěži jsme se dostali do znamenitě zrekonstruovaného podnikatelského inkubátoru ve Zlíně - tímto děkujeme za podporu! Budova 23, kousek od bájné jednadvacítky.

Konec zlínské kapitoly

V naší útulné kanceláři jsme strávili léto 2009 přípravami nových PC sestav a tvorbou webové prezentace (spuštěna v srpnu). Byl to fajn čas plný velkých nápadů a nadějí. Poté jsme odešli na studia do Prahy a tím náš zlínský příběh skončil.

< Zpět na Úvodní stránku